Oscar


Борона гідрофікована причіпна OSCAR БГП-12
На складі Модель: Борона гідрофікована причіпна OSCAR БГП-12
Борона гідрофікована причіпна  OSCAR БГП-12.Розкладання крил гідравлічноВідео в роботі  https://youtu.be/CxeVLywr5ZI Борона гідрофікована причіпна OSCAR БГП-12БГП — 12 призначена для розпушування верхнього шару грунту, вирівнюва..
Борона гідрофікована причіпна OSCAR БГП-14
На складі Модель: Борона гідрофікована причіпна OSCAR БГП-14
Борона гідрофікована причіпна  OSCAR БГП-14.Розкладання крил гідравлічноВідео в роботі  https://youtu.be/CxeVLywr5ZI Борона гідрофікована причіпна OSCAR БГП-14БГП — 14 призначена для розпушування верхнього шару грунту, вирівнюва..
Борона гідрофікована причіпна OSCAR БГП-16
На складі Модель: Борона гідрофікована причіпна OSCAR БГП-16
Борона гідрофікована причіпна  OSCAR БГП-16  Відео в роботі https://youtu.be/CxeVLywr5ZI БГП — 16 призначена для розпушування верхнього шару грунту, вирівнювання  поверхні поля, руйнування грунтової корки, кришення гру..
Борона зубова середня БЗСС-1,0
На складі Модель: Борона зубова середня БЗСС-1,0
Борона зубова середня OSCAR БЗСС-1,0Вага 38 кг..
Борона причіпна OSCAR БП-12
На складі Модель: Борона причіпна OSCAR БП-12
Борона  причіпна  OSCAR БП-12.ПОРОШКОВЕ ФАРБУВАННЯБорона  причіпна OSCAR БП-12БП — 12 призначена для розпушування верхнього шару грунту, вирівнювання  поверхні поля, руйнування грунтової корки, кришення грудок, знищення і вичісу..
Борона причіпна OSCAR БП-14
На складі Модель: Борона причіпна OSCAR БП-14
Борона  причіпна  OSCAR БП-14.Порошкове фарбуванняБорона  причіпна OSCAR БП-14БП — 14 призначена для розпушування верхнього шару грунту, вирівнювання  поверхні поля, руйнування грунтової корки, кришення грудок, знищення і вичісу..
Борона причіпна OSCAR БП-16
На складі Модель: Борона причіпна OSCAR БП-16
Борона  причіпна  OSCAR БП-16 БП — 16 призначена для розпушування верхнього шару грунту, вирівнювання  поверхні поля, руйнування грунтової корки, кришення грудок, знищення і вичісування слабо укорінених бур'янів на посівах зерно..
Гідрофікована ротаційна борона OSCAR ГРБ-6
На складі Модель: Гідрофікована ротаційна борона OSCAR ГРБ-6
Гідрофікована ротаційна борона OSCAR ГРБ-6 Призначена для підготовці ґрунту до сівби, до та після сходового  розпушування верхнього шару ґрунту, руйнування ґрунтової кірки, поліпшенні водного, повітряного та температурного режимів посі..
Коток причіпний кольчатий OSCAR КПК-6
На складі Модель: Коток причіпний кольчатий OSCAR КПК-6
Коток причіпний кольчатий OSCAR КПК-6ПОРОШКОВЕ ФАРБУВАННЯ Призначення  агрегату 1.      Подрібнення грудок грунту2.      Вирівнювання та прикочування грунту, руйнування поверхневої кірк..
Коток причіпний шпоровий OSCAR  КПШ-6
На складі Модель: Коток причіпний шпоровий OSCAR КПШ-6
Коток причіпний шпоровий OSCAR  КПШ-6ПОРОШКОВЕ ФАРБУВАННЯКоток причіпний шпоровий OSCAR КПШ-6  призначений для передпосівного і післяпосівного прикочування ґрунту, для розпушення верхнього і ущільнення поверхневого шарів ґрунту, для ру..
Коток причіпний шпоровий OSCAR КПШ-9,2
На складі Модель: Коток причіпний шпоровий OSCAR КПШ-9,2
Коток причіпний шпоровий OSCAR  КПШ-9.2ПОРОШКОВЕ ФАРБУВАННЯКоток причіпний шпоровий OSCAR КПШ-9.2  призначений для передпосівного і післяпосівного прикочування ґрунту, для розпушення верхнього і ущільнення поверхневого шарів ґру..
Подрібнювач причіпний OSCAR ПП-10
На складі Модель: Подрібнювач причіпний OSCAR ПП-10
Подрібнювач причіпний OSCAR ПП-10ПОРОШКОВЕ ФАРБУВАННЯПодрібнювач причіпний OSCAR ПП-10, спеціально розроблений для подрібнення рослинних залишків соняшнику, кукурудзи, стерні, вирівнювання і часткового мульчування поверхні грунтуТиппричіпнийПродукт..
Подрібнювач причіпний OSCAR ПП-6
На складі Модель: Подрібнювач причіпний OSCAR ПП-6
Подрібнювач причіпний OSCAR ПП-6, спеціально розроблений для подрібнення рослинних залишків соняшнику, кукурудзи, стерні, вирівнювання і часткового мульчування поверхні грунтуТиппричіпнийПродуктивністьга/год7.2-9.5Робоча швидкістькм/год10-15Транспо..
Ротаційна борона OSCAR РБ-6
На складі Модель: Ротаційна борона OSCAR РБ-6
Ротаційна борона OSCAR РБ-6Призначена для підготовці ґрунту до сівби, до та після сходового  розпушування верхнього шару ґрунту, руйнування ґрунтової кірки, поліпшенні водного, повітряного та температурного режимів посівного шару, знищення ..
Показано з 1 по 14 із 14 (всього 1 сторінок)

ТД АГРО ПАРТНЕРИ - виробник сільськогосподарської техніки, випускає грунтообробні агрегати під брендом OSCAR 

В асортименті підприємства - Борони /гідрофіковані/ прічіпні, подрібнювачі, котки шпорові, ротаційні /гідрофіковані/ борони

Нужен совет?

Если вам сложно определиться с выбором, напишите нам на почту

Задать вопрос

Помочь найти?

Если вы не нашли то, что искали, воспользуйтесь поиском по магазину

Наши акции

Специальные предложения и акции
для посетителей нашего сайта!

Перейти в раздел акции

Наши партнеры